Zabawki dla dzieci, według rodziców powinny być bezpieczne, kreatywne oraz rozwijające umysł i wyobraźnie naszych pociech. W dodatku dobrze było by gdyby nie opróżniały doszczętnie naszych portfeli. Lecz co tu wybrać? Większość dzisiejszych zabawek, często wykonanych z plastiku, mają przynosić dzieciom tylko nic nie wartą zabawę, bez jakichkolwiek wartości rozwijających umysły czy kreatywność. Są tylko łatwym i tanim sposobem na zaspokojenie potrzeb materialnych maluchów. Niestety nie jest to najlepszy sposób. Alternatywą na zadowolenie naszych dzieci są zabawki z drewna, w szczególności klocki.

Zabawki z drewna

Zabawki z drewnaSą ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia i środowiska. W dodatku nie są ograniczone w stosunku do płci. Pod tym względem dają dużą swobodę, ponieważ nie musimy kupować osobno zabawek dla chłopców lub dla dziewczynek. Przyszli panowie będą z tych klocków budować forty, zamki a przyszłe panie domki dla lalek czy sklepiki. Jest to idealne rozwiązanie. Lecz zabawki z drewna nie ograniczają się tylko do sześciennych bloczków. Do wyboru mamy począwszy od drewnianych samolotów, statków aż po samochody, wyścigówki. A to wszystko starannej, dokładnej polskiej produkcji, ponadto w stu procentach ekologicznej. Lecz w tym szerokim zakresie zabawek są też ciekawe rzeczy dla starszych. Można znaleźć drewniane puzzle 3D, czy też małe figurki żołnierzy, które w małych główkach pełnych wyobraźni zamienią się w prawdziwą, fascynującą bitwę. W dodatku takie zabawki z drewna idealnie sprawdzą się jako wystrój nowoczesnego wnętrza.

Zabawki jako dekoracja

Jest to świetny pomysł na udekorowanie naszego domu i nadanie mu delikatnej dziecięcej beztroski. Nie zapominajmy przecież, że w głębi serca wszyscy jesteśmy jeszcze dziećmi. Jak widać z początku nie pozorne dziecięce zabawki mogą stać się idealną dekoracją, lub zgodnie z ich przeznaczeniem świetną zabawą. Ponadto, są świetnie dostępne w sklepach i na stronach internetowych, więc nie będziemy musieli martwić się o ich pozyskanie. Mogą stać się wspaniałym prezentem czy to mikołajkowym, urodzinowym cz też niespodzianką od serca.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here