Zabawki dla dzieci z ulubionych filmów i seriali. Co jest na topie?

0
1132

Zabawki dla dzieci nawiązujące do ich ulubionych filmów i seriali to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych kategorii w zabawkowym świecie. Trudno znaleźć malucha, a nawet starsze dziecko, które widząc ulubionego bohatera na ekranie, nie chciałoby zatrzymać go na dłużej. Którzy z nich najmocniej przykuwają dziecięcą uwagę?

Przygody przeniesione poza ekran

Popularność filmowo-serialowych zabawek dla dzieci nikogo nie powinna dziwić. Między dziećmi a ekranowymi postaciami powstaje więź oparta na różnego rodzaju emocjach – oczywiście zazwyczaj tych pozytywnych. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w ich przygodach, a zabawki pozwalają przenieść je do realnego świata. Na podstawie oferty jednego z większych sklepów z zabawkami w sieci – Toysbox.pl – sprawdzamy, co w tej kategorii jest na topie.

Zabawki filmowych bohaterów dla najmłodszych

Najpopularniejszymi serialami dla młodszych dzieci, w wieku 3-5 lat, są w ostatnim czasie „Super Wings” i „Paw Patrol”. To świetne przygodówki, których głównymi bohaterami są kolejno sympatyczne samoloty i dzielne szczeniaki. Wśród tych serialowych zabawek znajdziemy przede wszystkim uwielbiane przez dzieci figurki akcji, przedstawiające ulubionych bohaterów. Do bardziej rozbudowanych propozycji należą zestawy, dzięki którym można zbudować większe elementy przestrzeni do zabaw, przypominające miejsca znane z filmu. Nie można oczywiście zapomnieć o pojazdach – transformujących samolotach i samochodach, którymi zabawa dostarczy mnóstwo radości przede wszystkim chłopcom.

Zabawki z seriali dla starszych dziewczynek i chłopców

Jeśli chodzi o starsze dzieci – powyżej 6 roku życia – to z pewnością większość z nich zna i z przyjemnością ogląda takie tytuły jak: „Vampirina”, „Regal Academy” czy „Miraculous – Biedronka i Czarny Kot”. Dwa pierwsze seriale to propozycje głównie dla dziewczynek, co ma odzwierciedlenie w ofercie zabawek – są to lalki i lalki funkcyjne. Natomiast serial „Miraculous” przyciąga przed ekrany i dziewczynki, i chłopców. Oferta zabawek z tego serialu to przede wszystkim figurki akcji z różnego rodzaju akcesoriami.

Zabawki dla dzieci z filmów pełnometrażowych

Pomimo tego, że od premier niektórych filmów pełnometrażowych dla dzieci minęło na przykład kilka lat, to zabawki do nich nawiązujące wciąż cieszą się nie małą popularnością. Tak na pewno jest z zabawkami z filmu „Jak wytresować smoka” czy „Sekretne życie zwierzaków”. Na topie są wciąż także Minionki.

Zabawki dla dzieci z filmów i seriali to na pewno bardzo dobry pomysł na prezent – są zajmujące, dostarczają pozytywnych wrażeń i pozwalają na uczestnictwo we wspaniałych przygodach razem ze swoimi ulubionymi bohaterami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here