Nie jest żadną tajemnicą, że małe dzieci swój wolny czas spędzają głównie na zabawie. Zanim trafią do szkoły i dowiedzą się co to praca i obowiązki, rodzice stopniowo wprowadzają w ich życie edukację, głównie poprzez eksperymenty i zabawę. Nie należy bowiem zapominać, że oprócz intelektualnego rozwoju należy dostarczać im także odpowiednią dawkę ruchu. Dostępne na rynku obecnie pomoce dydaktyczne i zabawki typu tęcze Grimm’s doskonale sprawdzają się do rozwijania intelektu oraz ciekawości i chęci poznawania świata przez maluchy. Szczególnie popularne stały się ostatnio wszystkie drewniane zabawki, na których zakup zdecydowało się już mnóstwo, świadomych rodziców.

Pierwsze klocki dla malucha

Rozwijanie zdolności manualnych to coś, na co powinien zwrócić uwagę każdy rodzic już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Idealnym gadżetem do ćwiczenia tych umiejętności są klocki w formie tęczy Grimm’s. Drewniane elementy o różnych kolorach można dowolnie łączyć w różne figury i konstrukcje, rozwijając przy tym jednocześnie wyobraźnię dziecka. Klocki te idealnie nadają się do wspólnego spędzania czasu oraz rozrywki rodzica z dzieckiem. Oryginalne kształty dają jeszcze więcej wariantów oraz możliwości zabawy z tęczą Grimm’s.

Estetyczne walory i najlepszy materiał

Drewno to solidny i przede wszystkim naturalny materiał, który idealnie nadaje się do budowania konstrukcji przeznaczonych dla dzieci, takich jak huśtawki i zjeżdżalnie. Tęcze Grimm’s produkowane są z najwyższej jakości drewna pochodzącego z drzew pozyskiwanych w Europie. Swoje oryginalne, żywe barwy zawdzięczają zastosowaniu roślinnych barwników, które są w pełni bezpieczne dla maluchów. To bardzo istotne dla każdego rodzica, zwłaszcza kiedy małe dziecko przyzwyczajone jest do wkładania wszystkich przedmiotów do ust.

Fantastyczny pomysł na prezent

Chcąc sprawić niespodziankę swojemu dziecku i podarować mu coś niezwykłego, warto zdecydować się na zakup drewnianej zabawki. Tęcze Grimm’s idealnie sprawdzają się jako urodzinowy prezent bądź podarunek na Boże Narodzenie czy na Dzień Dziecka. Oryginalny projekt w formie 24-częściowego zestawu różnych rozmiarów drewnianych klocków bez wątpienia przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Dla większego dziecka warto wybrać tęczę Grimm’s w formie większych elementów, które oprócz wyśmienitej zabawy zagwarantują ciekawą dekorację dziecięcego pokoju. Zabawek tych najlepiej szukać na stronie u producenta bądź w profesjonalnych sklepach z zabawki, które również włączyły je do swojej oferty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here