Certyfikaty SSL są dzisiaj niezbędnym elementem, który należy zainstalować na każdej stronie internetowej. Wpływa on nie tylko na wiarygodność naszego serwisu, ale również na pozycję naszej strony w wyszukiwarce. Dlatego, jeżeli zależy nam na wysokiej pozycji w google to powinniśmy jak najszybciej zakupić tanie certyfikaty SSL.

Certyfikat SSL w kru.pl jest dostępny już od 59 złotych. Jest to jednak najtańsza oferta, która jest przeznaczona dla małych stron internetowych oraz początkujących serwisów. Wykorzystuje on jednak szyfrowanie 256 bitowe i dlatego warto zwrócić na niego uwagę. Oznacza to, że nasze dane powinny być bezpieczne.

Większe firmy wybierają jednak częściej drugi, droższy certyfikat, który nazywa się EV SSL. Warto tu zauważyć, że szyfrowanie, które zostało wykorzystane do tego certyfikatu jest najmocniejsze na całym rynku. Dodatkowym aspektem zabezpieczającym ma być nazwa firmy wyświetlana przy adresie internetowym, czyli tam gdzie zazwyczaj jest zielona kłódka. Jest to doskonałe rozwiązanie dla korporacji oraz sporych sklepów internetowych. Niestety minusem jest możliwość zabezpieczenia tylko jednej strony internetowej i dlatego podłączanie certyfikatu do każdej domeny jest dosyć czasochłonne.

Organizacje pozarządowe również często korzystają z tego certyfikatu do zabezpieczenia swoich stron internetowych. Ciekawym rozszerzeniem podstawowe pakietu certyfikatu positive ssl jest wildcard. Oferuje on możliwość dodatkowego zabezpieczenia subdomen. W ten sposób możemy znacznie lepiej chronić swoje zaplecze. Największe korporacje oraz wielkie sklepy internetowe powinny jednak wybrać certyfikat Multi-Domain SSL, który może zabezpieczyć nawet 100 adresów stron internetowych. Dlatego wielu ludzi na pytanie gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www odpowiada, że na stronie kru.pl. Kupująć najdroższy certyfikat możemy szybko zabezpieczyć całe swoje zaplecze i dlatego jest to doskonałe rozwiązanie dla ludzi, którzy prowadzą duże biznesy. Ochrona wielu domen za pomocą jednego certyfikatu to oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Źródło: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here