W dzisiejszych czasach rodzice często obawiają się, gdy ich pociechy wychodzą z domu. Nic w tym dziwnego, bowiem często w mediach słyszy się o różnych niebezpiecznych przypadkach. Mowa tu o porwaniach, czy nawet czynnościach pedofilskich. Choć każdy odsuwa od siebie czarne myśli, przezorności nigdy za wiele. Lepiej zawczasu wyposażyć się w ochronne akcesoria, niż później nie wiedzieć, gdzie znajduje się nasze dziecko. Taka wiedza jest dla rodziców bezcenna – pozwala na poczucie spokoju, nawet wtedy gdy maluch jest poza domem. Na szczęście dziś nie musimy posuwać się do angażowania sąsiadów, czy nauczycieli, którzy będą z nami w kontakcie. Lepszym rozwiązaniem będzie kontakt z dzieckiem za pomocą nowoczesnych gadżetów elektronicznych. Taki gadżet będzie dla naszej pociechy nie lada gratką, a nam da to, czego pragnie każdy rodzic – wiedzę o tym, czy jego potomek jest w pełni bezpieczny. Nowoczesne gadżety szerzej przybliży przedstawiciel sklepu internetowego https://smartsafe.pl/.

PRZEJDŹMY DO KONKRETÓW

Zegarek-telefon, bo o nim mowa, łączy funkcje zwykłego zegarka ze smartwatchem, czyli nowoczesnym telefonem w zegarku.

Ma mnóstwo przydatnych funkcji. Funkcja telefonu pozwala na odbieranie i nawiązywanie połączeń. Co ważne, możemy ustalić, kto ma prawo zadzwonić do naszego dziecka, a nawet wykluczyć konkretne numery. Podstatową cechą jest jednak wbudowany lokalizator GPS, który również ma sporo funkcjonalności. Powiadamia rodzica o tym, gdzie dokładnie znajduje się jego pociecha. Da znać, gdy dziecko wyjdzie poza wyznaczony teren, lub zdejmie zegarek. Pozwala nawet na zdalne nasłuchiwanie otoczenia, a w razie niebezpieczeństwa wyśle sygnał SOS.

Warto go nabyć w sytuacji, gdy dziecko samo wraca do domu ze szkoły. Wtedy mamy pod pełną kontrolą jego pozycję i drogę, którą właśnie przebywa. Przyda się też podczas zabaw na zewnątrz, zwłaszcza, że jest odporny na wodę i zabawy w błocie. Posiada też zabezpieczenia, które praktycznie uniemożliwiają jego zgubienie. Co ważne – jest lubiany przez dzieci. Każdy młody człowiek uwielbia nowinki techniczne. Pochwalenie się taką „zabawką” przed rówieśnikami z pewnością podniesie pozycję dziecka w grupie.

Czytaj też: https://smartsafe.pl/artykuly/zegarek-z-lokalizatorem-gps-dla-dziecka—jaki-wybrac

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here