Sklep Edukatorek został stworzony przez rodziców. To oni wiedzą najlepiej czego ich dziecko potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Bogata oferta Edukatorka przestawia zabawki edukacyjne i terapeutyczne, które są najlepszym przykładem, że zabawa może być nauką. Tysiące produktów, które bawią i inspirują do zdobywania nowych umiejętności. Wpływają one na rozwój psychofizyczny dziecka, a na pierwszym miejscu stawiają na bezpieczną zabawę.  Zapraszamy do skorzystania z zakupów w sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci Edukatorek.pl.

Sklep z zabawkami online bliżej dzieci. Zabawki edukacyjne i terapeutyczne

Puzzle drewniane od Edukatorka są najlepszym przykładem, że warto używać zabawek, które będą bawić i uczyć. Wszystkie tego typu układanki są niezastąpione dla prawidłowego rozwoju dziecka. Puzzle drewniane dla najmłodszych to świetna zabawka dla maluchów i ich rodziców. Już nawet 1,5 roczne dziecko może składać puzzle z kilku dużych elementów. W sklepie Edukatorek drewniane układanki zawierają wizerunek zwierzątek, przyrody czy postaci z ulubionej bajki. Odnoszą się do najbliższego otoczenia dzieci i służą do nauki literek, liczenia oraz poznania świata.

Francuska marka z tradycją – zabawki Djeco dostępne na Edukatorek.pl

Czy można sprawić dziecku lepszy prezent niż Djeco zabawki? Ten francuski producent już blisko od 70 lat dostarcza rodzicom i ich maluchom piękne, inspirujące naturą zabawki. Marka Djeco wielokrotnie zdobywała nagrody za swoje zabawki. Często można jest spotkać na wystawach i targach, m.in. w Paryżu i Nowym Jorku. Pierwsze projekty stały się hitem na świecie. Doskonała jakość i oryginalne wzornictwo zabawek marki Djeco trafiają w gust młodego człowieka. Należą do nich przede wszystkim klocki, zestawy artystyczne, kolorowanki, gry karciane czy gry edukacyjne. 

Zabawa przez naukę razem z Edukatorkiem. Co jeszcze znajdziesz w ofercie?

Sklep Edukatorek łączy przyjemne z pożytecznym. Sprawdzone marki dostarczają zabawki do sprzedaży w postaci ubieranek, klocków drewnianych, pacynek, gier planszowych lub tych tradycyjnych – maskotek, rowerków biegowych czy lalek. Szeroki wybór zabawek edukacyjnych dla dzieci przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych. Rozwijają one wyobraźnię i motorykę. Wpływają na efektywny rozwój emocjonalny, zmysłowy i manualny dzieci. To wszystko w postaci tysięcy zabawek, które znajdziesz w ofercie na Edukatorek.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here