MAMA GOTOWA NA KAŻDĄ SYTUACJĘ – WYKORZYSTAJ ODZIEŻ DO KARMIENIA

0
1767

Spacery z dzieckiem potrafią być bardzo absorbujące. Jeśli pogoda sprzyja z planowanych 30 minut na dworze może się nagle zrobić godzina lub dwie… aż zdajesz sobie sprawę z tego, że dziecko za chwilę się obudzi i będzie głodne. Zamiast wpadać w panikę, bądź gotowa na każdą sytuację – zainwestuj w odzież do karmienia piersią.

PRZEDE WSZYSTKIM WYGODA

Odzież do karmienia jest niezwykle wygodna. Przy projektowaniu tego typu ubrań dba się o to, aby nie krępowały ruchów. Nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz musiała być aktywna, a ważne jest to, aby nic Cię nie ograniczało. To również niezwykle praktyczne rozwiązanie. Ubrania do karmienia piersią posiadają specjalne systemy, które umożliwiają swobodne nakarmienia dziecka w dowolnej chwili i miejscu. W odzieży wykonywane są rozcięcia na wysokości piersi. Następnie w ich miejsce wszywane są drobne zamki błyskawiczne, które są niezwykle subtelne, a wiele osób nawet nie zauważa ich istnienia. Są również modele, w których wykorzystywane jest warstwowe ułożenie materiału. Aby udostępnić dziecku pierś, wystarczy tylko lekko rozchylić poszczególne warstwy. Możesz zrobić to szybko, bez zdejmowania z siebie kolejnych warstw ubrań.

DYSKRECJA

Odzież do karmienia piersią zapewnia również matce i dziecku wiele dyskrecji. Jak bumerang do mediów wraca temat karmienia niemowlęcia piersią w miejscach publicznych. Wiele osób czuje się zgorszonych, inne chwalą naturalność. Nie oszukujmy się jednak – żadna z mam nie chce, aby przy tak intymnej czynności, przyglądał się jej ktoś obcy. Ubrania do karmienia piersią zapewniają mnóstwo dyskrecji. Nie musisz już zastanawiać się nad wyborem między bluzką z dużym dekoltem, a tą rozpinaną. Odzież dla mam odsłania niewielki fragment piersi, który i tak po chwili zasłonięty jest główką, posilającego się niemowlęcia.

NATURA I BEZPIECZEŃSTWO

Karmienie piersią to czynność niezwykle naturalna, pozwalająca dziecku rosnąć i zachować zdrowie, nabyć odporności. Wielu producentów odzieży dba również o to, aby ubrania, które towarzyszą mamom i ich pociechom, były naturalne. Wśród nich znajduje się KOSZULOVE. Sklep oferuje sukienki, bluzki, bluzy, a nawet golfy! Odzież do karmienia jest wykonywana z naturalnych materiałów, jest komfortowa w noszeniu, bezproblemowa w użytkowaniu, a przy tym wszystkim solidnie wykonana i modna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here