Bezpieczne i jakościowe foteliki dziecięce – polecane produkty

0
1364

Poszukując odpowiedniego fotelika samochodowego dla dziecka, każdy rodzic zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Fotelik powinien być poddawany starannych testom. Dodatkowo, warto wybierać sprzęt wykonany z jakościowych materiałów. Jakość musi z kolei gwarantować trwałość, aby fotelik posłużył dziecku przez dłuższy czas.

Foteliki dziecięce – rygorystyczne testy bezpieczeństwa

Na uwagę zasługują foteliki samochodowe poddawane rygorystycznym testom pod kątem różnych aspektów. Takie produkty zapewnia na przykład renomowana firma Britax Römer. Marka nie tylko prowadzi testy, ale nawet posiada własne centrum testowania. To najbardziej nowoczesne i zaawansowane centrum na świecie. Sprawdzany jest poziom ochrony dziecka, podczas ewentualnego wypadku. Oprócz tego, firma wprowadziła wewnętrzne standardy, które są bardziej rygorystyczne niż ogólne wymagania prawne. Materiały, w tym ich skład chemiczny, są dokładnie testowane pod względem jakości. Foteliki Britax wykonywane są z tkanin i materiałów, spełniających normy REACH, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecku. Sprawdzany jest także stopień trwałości materiałów. W centrach Britax Römer testowana jest wytrzymałość fotelików, w przypadku pogryzienia i innych czynników mechanicznych. Efektem są produkty odporne na warunki drogowe, klimatyczne i inne czynniki zewnętrzne.

Foteliki dla dzieci produkowane w Europie

Foteliki Britax Römer wytwarzane są od 1966 roku, a od roku 2016 90% fotelików wyrabiana jest w Europie. Cały proces produkcji, również dokładność wykończeń, poddawane są starannej kontroli. Produkty tej marki to połączenie tradycji brytyjskiej i niemieckiej. Większość placówek produkcyjnych znajduje się właśnie w Niemczech. Już od ponad 50 lat firma nie tylko dostosowuje się do rygorystycznych wymogów, ale również ciągle doskonali produkcję. Właśnie ta staranność przewyższająca podstawowe wymogi, wyróżnia markę Britax Römer. W wyniku testów pod względem substancji chemicznych, produkty firmy są wyróżniane najwyższymi ocenami. Foteliki marki otrzymują wysokie noty również podczas testów fundacji Stiftung Warentest w Niemczech.

To niezależne, porównawcze testy konsumenckie.

Wybierając fotelik dla dziecka, warto kierować się bezpieczeństwem pod względem różnych warunków drogowych, a także stopniem odporności, trwałości i bezpieczeństwa materiałów pod kątem substancji chemicznych. Każdy z tych aspektów jest gwarantowany przez renomowaną firmę Britax Römer. Z tego względu foteliki tej marki są tak popularne. To nie tylko produkt bezpieczny ale także długotrwały i jakościowy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here