Popękane naczynka krwionośne są zmorą wielu kobiet. Najczęściej pojawiają się na twarzy i nogach i dają nieestetyczny efekt. Są jednak skuteczne sposoby na to, aby się ich pozbyć!

Kobiety bardziej od mężczyzn narażone są na pękanie naczynek krwionośnych i powstawanie tak zwanych pajączków. Wynika to głównie z gospodarki hormonalnej kobiecego organizmu. Również duże znaczenie mają inne czynniki – pękaniu naczynek sprzyja przebywanie w skrajnych temperaturach, jedzenie pikantnych potraw, dźwiganie ciężarów, stosowanie używek czy przebywanie na słońcu i wietrze.

Gdy kosmetyki to za mało…

Na drogeryjnych półkach do dyspozycji jest wiele różnych kosmetyków przeznaczonych dla osób borykających się z popękanymi naczynkami krwionośnymi. Warto jednak pamiętać o tym, że preparaty te pozwalają zapobiegać pojawianiu się pajączków – dzięki nim nie można jednak w pełni ich zlikwidować. Gdy liczy się skuteczność, najlepszym wyborem będzie profesjonalny zabieg taki jak laserowe zamykanie naczynek w Lublinie lub w innym mieście. Na czym dokładnie polega tego typu procedura?

Czym jest laserowe zamykanie naczynek?

Podczas zabiegu tego rodzaju, który prowadzony jest w gabinetach medycyny estetycznej, stosuje się specjalne urządzenia laserowe. Potrafią wyemitować skupioną wiązkę światła, którą kieruje się bezpośrednio na naczynko. Laser powoduje wtedy miejscowe uszkodzenie naczynka i jego wchłonięcie, a tym samym praktycznie całkowite zlikwidowanie jego widoczności. Zabiegi laserowego usuwania naczynek krwionośnych są szybkie i bezpieczne – nie są związane z wysokim ryzykiem skutków ubocznych. Powinny być przeprowadzone przez doświadczonego lekarza posiadającego właściwe uprawienia – to gwarancja powodzenia zabiegu.

W wielu przypadkach jeden zabieg wystarcza, ale jeśli naczynko jest rozległe lub duże, wykonuje się dwa lub trzy zabiegi w wyznaczonych przez lekarza odstępach. Zatem jeśli liczy się skuteczność w zamykaniu naczynek krwionośnych, warto wybrać profesjonalne zabiegi laserowe – dzięki nim można uzyskać najlepszy rezultat!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here