Jesteś wychowawcą przedszkolnym lub szkolnym i szukasz atrakcyjnego miejsca, gdzie grupa dzieci mogłaby spędzić czas na wspólnej zabawie? Najlepszym pomysłem będzie zabranie ich do sali zabaw, w którym spędzą czas pod okiem animatorów, którzy zapewnią im rozwijające rozrywki.

Jednym z takich miejsc jest centrum zabaw Fabryka Misia, znajdujące się w Białymstoku. Swoją ofertę kieruje m.in. do rodziców, nauczycieli i wychowawców, którzy chętnie przychodzą tu z grupami maluchów. Centrum oferuje wiele fantastycznych atrakcji i warsztatów. Przekonaj się sam: https://fabrykamisia.pl.

Jakie atrakcje czekają w Fabryce Misia?

Fabryka Misia oferuje bogaty wybór zabaw oraz zabawek. Podczas grupowego pobytu w centrum zabaw dzieci mają dostęp do wszystkich atrakcji. Wśród nich m.in.:

 • Interaktywna podłoga
 • Małpi gaj
 • Strefa malucha
 • Mega zjeżdżalnie
 • Tor przeszkód
 • Trampoliny
 • Pajęcza wieża
 • Deszcz kulek

W ramach Akademii Fabryki Misia możliwe jest również zorganizowanie dla całej grupy warsztatów. W ofercie centrum dostępne są warsztaty:

 1. Tęczowa Chemia – dzieci samodzielnie wykonują wystrzałowe eksperymenty.
 2. Eko Fabryka Kosmetyków – możliwość stworzenia swoich własnych świec żelowych, mydełek oraz peelingów.
 3. Miś i Fabryka Czekolady – maluchy poznają tu historię czekolady, udekorują pyszne łakocie, a na koniec posmakują swoich dzieł.
 4. Akademia Ciastka – w trakcie warsztatów dzieci będą mogły nauczyć się dekoracji pierników i muffinków. Dostępna również oferta okazjonalna: wielkanocna i bożonarodzeniowa.
 5. Wielkie Tropienie Misia – zabawa polega na szukaniu wskazówek, tropów, a także rozwiązywaniu zagadki. Warsztaty kończą się balonową dyskoteką z misiem.
 6. Warsztaty Taneczne – nauka tańca przez zabawę.

Oprócz godzinnych warsztatów cena zawiera także godzinę zabawy w Fabryce Misia. Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie grupowej? Zajrzyj na: https://fabrykamisia.pl/grupowa.

Zielona szkoła na Podlasiu

fabryka misiaChcesz zabrać grupę maluchów na niepowtarzalną wycieczkę? Fabryka Misia oferuje wyprawy do samego serca Puszczy. Hotel, do którego udadzą się dzieci w ramach wycieczki szkolnej, przedszkolnej lub klasowej położony jest na malowniczych terenach zielonych, na których organizowane są dla nich liczne atrakcje.

Cena pobytu zawiera zakwaterowanie w pokojach z łazienką, cztery posiłki, Akademię Golfa, Turniej Łuczniczy, ognisko z kiełbaskami, a także mini dyskotekę. Oprócz tego maluchy mają dostęp do placu zabaw, basenu, sali z bilardem, ping-pongiem, piłkarzykami i dartami.

Voucher do Fabryki Misia

Jeśli znasz jakiegoś malucha, który niedługo obchodzi swoje urodziny i nie masz pomysłu na prezent, koniecznie skorzystaj z oferty Fabryki Misia. Możesz wykupić mu voucher, który później wykorzysta na zabawę w Centrum. To niezwykły i bardzo nietypowy prezent, który nie tylko przyniesie dziecku wiele radości, ale dodatkowo zostanie w jego pamięci na długi czas. Wykup karnet na dowolną ilość wejść do sali zabaw już dziś!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here